پیش بینی روزانه

وضعیت هواشناسی امروز، یکشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲

طی امروز و فردا در شمال استان آذربایجان غربی در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.

 

در این مدت در سایر مناطق کشور، جوی آرام همراه با ماندگاری و افزایش تدریجی دما به ویژه در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل پیش بینی می‌شود.

 

از بعد از ظهر سه شنبه با نفوذ جریانات خنک شمالی برروی سواحل جنوبی دریای خزر تا پنج شنبه ضمن کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل و برخی نقاط شمال شرق آذربایجان شرقی و نیز ارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران گاهی رعد و برق با احتمال وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

 

در دو روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید طوفان گرد وخاک و کاهش کیفیت هوا همچنان تداوم خواهد داشت.

 

چهارشنبه مجددا در نیمه شرقی کشور وزش باد شدید و گردوخاک پیش بینی می‌شود. یکشنبه شرق دریای عمان دوشنبه دریای عمان و شرق تنگه هرمز و از اواخر وقت سه شنبه تا پنج شنبه دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا