پیش بینی روزانه

هواشناسی خراسان رضوی در پی هوای گرم هشدار زرد صادر کرد | ۱۴۰۲/۴/۱۹

طبق تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی با توجه به نفوذ جریانات گرم جنوبی روند افزایش دما از فردا ۱۹ تیرماه ۱۴۰۲ در سطح استان آغاز می‌شود و انتظار می‌رود تا پایان هفته جاری سیستم گرمی در استان حاکم باشد.

 

در این اطلاعیه پیش بینی شده طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۰ و ۲۱ تیرماه، دما در اکثر نقاط به ۴۰ درجه و در نواحی گرمسیر استان به حدود ۴۵ درجه سلسیوس بالای صفر هم برسد.

 

در ادامه این اطلاعیه هم آمده که از چهارشنبه ۲۱ تیرماه تا روزهای پایانی هفته جاری شدت وزش باد نیز در استان، شدید گاهی همراه با گردوخاک و کاهش کیفیت هوا و احتمال بروز خسارت پیش‌بینی می‌شود.

 

در هشدار زرد هواشناسی ار هموطنان خواسته شده با توجه به افزایش دما طی روزهای آینده درباره مدیریت منابع انرژی و جلوگیری از خسارات ناشی از افزایش شدت وزش باد، تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا