اخبار هواشناسی

هواشناسی ایران / کاهش دمای ۸ درجه‌ای در شمال شرق کشور

امروز در برخی نقاط استان‌های خراسان‌ رضوی، آذربایجان شرقی،‌ آذربایجان غربی‌ و زنجان همچنین استان‌های گلستان، خراسان‌ شمالی، گیلان و مازندران بارندگی گاهی رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ داریم و این شرایط در ارتفاعات استان‌های قزوین، تهران، البرز و سمنان نیز حاکم است.

 

 روز آینده تا یکشنبه ۱۶ مهر در اغلب نقاط کشور جوی پایدار و آسمانی صاف خواهیم داشت.

 

روز جمعه ۱۴ مهر در برخی نقاط شمال‌شرق کشور بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

 

 در دو روز آینده دریای خزر و خلیج‌فارس مواج خواهد بود همچنین فردا در شمال‌ شرق کشور دما بین ۵ تا ۸ درجه کاهش می‌یابد.

 

 آسمان تهران در ۴ روز آینده صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود، بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت ۲۴ و ۱۵ درجه خواهد بود.

 

 روز آینده بندرعباس با بیشینه دمای ۳۹ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای ۵ درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان خواهد بود.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا