اخبار هواشناسی

وضعیت آب‌وهوای تهران در روز شروع سال تحصیلی

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد در ارتفاعات افزایش ابر و در بخش‌های جنوبی و غربی استان به‌ویژه در ساعت‌های بعدازظهر تا شب گاهی افزایش باد مورد انتظار است.

 

در روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه (۲ تا ۴ مهر) در ارتفاعات شمالی و شمال شرقی استان، افزایش ابر گاهی رگبار پراکنده باران با احتمال رعدوبرق و وزش باد نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود.

 

طی پنج روز آینده نیز تغییرات محسوس دما در سطح استان مورد انتظار نیست.

 

آسمان تهران فردا (۱ مهر) صاف تا کمی ابری و در بعضی ساعت‌ها وزش باد و گاهی افزایش باد با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد و در روز یکشنبه (۲ مهر) صاف تا کمی ابری و گاهی افزایش باد با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

 ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۲ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا