اخبار هواشناسی

کاهش تدریجی دمای هوای تهران از فردا | ۱۴۰۲/۵/۱۲

وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی صاف تا قسمتی ابری در ساعات عصر و شب افزایش ابرناکی همراه با افزایش وزش باد، گاهی وزش باد شدید به ویژه در نیمه‌جنوبی استان و در مناطق مستعد گاهی با خیزش گرد و خاک و امکان انتقال گرد و غبار از استان‌های مجاور و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

 

برای امروز و فردا (۱۲ و ۱۳ مردادماه) در بخش‌های شمالی استان افزایش ابر و در ارتفاعات بالادست گاهی رگبار پراکنده باران دور از انتظار نیست.

 

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران برای امروز (پنج‌شنبه ۱۲ مردادماه) افزایش نسبی دما و از فردا (جمعه ۱۳ مردادماه) کاهش تدریجی دما در سطح استان پیش بینی می‌شود همچنین پیشوا، قرچک، رباط کریم با بیشینه دمای ۴۲ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه‌های استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌اند.

 

آسمان تهران فردا (۱۳ مردادماه) صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود و حداکثر دما ۳۹ و حداقل دما ۳۲ درجه سانتیگراد خواهد بود. برای روز شنبه (۱۴ مردادماه) آسمانی ابری تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید در پایتخت انتظار می‌رود و بیشترین دما ۳۸ و کمترین دما ۳۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا