اخبار هواشناسیپیش بینی روزانه

پیشبینی وضع هوای مشهد و استان | ۱۴۰۳/۳/۱۳

زهرا مبشری در خصوص وضعیت جوی حاکم بر خراسان رضوی و مشهد، اظهار کرد: وضعیت جوی غالب در استان افزایش وزش باد به‌ویژه در مناطق بادخیز است به‌طوری‌که وزش شدید باد همراه با خیزش گردوغبار خواهد بود، همچنین کاهش کیفیت هوا با احتمال بروز خسارت پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: از نظر دمایی فردا (دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳) تا پایان هفته جاری کاهش دمای تا ۳ چهار درجه پیش‌بینی می‌شود که فردا دمای هوای مشهد تا ۳۰ درجه کاهش می‌یابد. اما به طور کلی گرمای هوا در سطح استان تداوم دارد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان‌رضوی ادامه داد: از امروز تا سه‌شنبه در شمال غرب استان در شهرستان‌های درگز، قوچان، کلات، گلمکان، چناران و جغتای بارش رگباری و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

مبشری در نهایت اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، فریمان با ۱۰ درجه سانتی‌گراد خنک‌ترین و سبزوار با ۳۸ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین شهرستان‌های خراسان‌رضوی بوده‌اند و نوسانات دمایی کلانشهر مشهد در همین مدت، بین ۱۷ تا ۳۱ درجه ثبت شده است. همچنین امشب میانگین دمایی مشهد بین ۱۸ تا ۳۳ درجه پیش‌بینی می‌شود.

امیرحسین توانگران

امیرحسین توانگران از فروردین ۱۳۹۷ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد شهریور ۱۳۸۲ و زاده مشهد هستم.به آب و هوا علاقه ویژه ای دارم و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی و جغرافیا هست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا