اخبار هواشناسی

صدور هشدار نارنجی برای استان‌های نیمه شمالی و شرقی

از روز دوشنبه تا عصر سه شنبه، با توجه به تشدید فعالیت سامانه بارشی و ناپایداری‌های همرفتی در نیمه شمالی و شرقی (بویژه منطقه ارسباران)، بارش باران (گاهی رگبار و رعد و برق)، آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل‌ها، بارش تگرگ، مه گرفتگی، وزش باد گاهی نسبتاً شدید پیش بینی می‌شود.

 

همچنین هفته جاری، هفته‌ای خنک خواهد بود و بخش گسترده‌ای از استان‌های شمال غربی، غربی و حتی دامنه‌های البرز دما‌های بسیار پایینی خواهند داشت.

 

همچنین آسمان تهران دوشنبه (۲۷ شهریور) صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد و اواخر وقت افزایش باد با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد و روز سه‌شنبه (۲۸ شهریور) صاف و گاهی وزش باد و شب افزایش باد با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

طی امروز و فردا (۲۶ و ۲۷ شهریور) اهواز با دمای ۴۳ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با دمای ۵ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان کشور هستند.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا