پیش بینی روزانه

تغییر رنگ هشدار هواشناسی از زرد به نارنجی در خراسان رضوی

طبق تحلیل نقشه‌ها و مدل های هواشناسی؛ از عصر امروز شنبه ۱۸ شهریور تا اواخر وقت روز سه شنبه ۲۱ شهریور با توجه به افزایش گرادیان فشار هوا بتناوب شاهد افزایش شدت وزش باد در سطح استان خواهیم بود. که از عصر یکشنبه و طی روز دوشنبه با توجه به تقویت جریانات ناپایدار بر شدت وزش باد و گستره گردوخاک و گردوغبار در سطح استان افزوده خواهد شد. جهت جریانات باعث انتقال گردوغبار از نواحی بادخیز به سایر نقاط استان به ویژه نواحی مرکزی و مشهد مقدس می‌گردد.کاهش کیفیت هوا، کاهش میدان دید همچنین در نواحی بادخیز استان احتمال بروز خسارت پیش‌بینی می‌شود.

 

 بر شدت وزش باد در غالب نقاط استان بویژه نواحی بادخیز شمال، شرق و جنوب استان افزوده گردد. بطوریکه در برخی از نقاط توأم با طوفان گردوخاک، احتمال بروز خسارت، کاهش کیفیت هوا و میدان دید خواهد بود.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا