اخبار هواشناسی

وضعیت آب و هوا خراسان رضوی فردا شنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۴٠۲ | هوای هراسان رضوی خنک می شود؟

با ورود سامانه جدید از غرب خراسان رضوی و وقوع بارش های پراکنده، دمای هوای خراسان رضوی طی روزهای هفته آینده نسبت به هفته کنونی خنک خواهد بود.

 

متوسط کاهش دما در خراسان رضوی حدود پنج درجه سلسیوس است که این کاهش دما از روز یکشنبه در استان آغاز می‌شود و در مناطق کوهستانی و شمالی محسوس تر خواهد بود.

 

 وزش باد نیز همچنان پدیده غالب در شرق و جنوب شرقی خراسان رضوی است که بروز گرد و خاک در ساعات بعداز ظهر در این مناطق دور از انتظار نخواهد بود و با شدت گرفتن وزش باد نفوذ این جریانات به مناطق مرکزی استان نیز قابل پیش بینی است.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا