پیش بینی روزانه

وضعیت آب و هوا خراسان رضوی فردا یکشنبه ۵ شهریور ماه ۱۴۰۲ | پدیده گرد و غبار در مشهد تا کی ماندگار است؟

هوا برای عصر امروز در شهرستان مشهد براثر گرد و غبار، به مردم توصیه می شود از تردد غیر ضروری خودداری و خودمراقبتی را در پیش گیرند.

 

این در حالی است که مردم شهرستان‌های درگز، قوچان، چناران، کلات و سرخس از صبح امروز با پدیده گرد و غبار مواجه هستند و از ساعت ۱۷ امروز، شنبه نیز مردم مشهد شاهد وقوع این پدیده و کاهش سطح دید خواهند شد.

 

در حال حاضر شاخص کنونی هوای کلانشهر مشهد با عدد ۶۴ در شرایط سالم است، اما از ساعت ۱۷ تا ۲۱ امروز شاهد افزایش میزان گرد و غبار خواهیم بود.

 

توصیه می شود شهروندان علاوه بر رعایت بحث حفاظت فردی و استفاده از ماسک با محدود کردن یا حذف ترددهای غیرضروری در سطح فضای باز و حتی تردد با وسیله نقلیه شخصی در پیشگیری از درگیر شدن با پیامدهای پدیده گرد و غبار همراهی کنند.

 

 جلوگیری از تردد افراد دارای بیماری زمینه‌ای تنفسی و قلبی، کودکان، افراد سالخورده، مادران باردار و افراد دچار حساسیت‌های پوستی در سطح شهر به شدت توصیه می شود و آنان باید پیاده روی، ورزش، خرید و یا پیگیری سایر امور خود را به وقت دیگری موکول کنند

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا