پیش بینی روزانه

پیش بینی بارندگی به همراه پدیده گردوخاک در خراسان رضوی

پیش بینی وقوع پدیده گردوخاک در نیمه شمالی و نوار شرقی استان و بارش‌های رگباری در ناحیه شمال غرب خراسان رضوی.

 

 طی ۷۲ ساعت آینده شاهد افزایش ابرناکی در سطح استان خواهیم بود ضمن اینکه در روزهای یکشنبه و دوشنبه احتمال بارش به‌صورت رگبار و رعدوبرق و ایجاد رواناب در ناحیه شمال غرب استان وجود دارد.

 

 همچنین طی این مدت وزش باد همراه با گردوخاک سبب کاهش کیفیت هوا در نیمه شمالی و نوار شرقی استان خواهد شد.

 

از لحاظ دمایی تغییرات چندانی تا دوشنبه هفته جاری رخ نخواهد داد و طی این مدت نوسانات دمای مشهد بین ۲۰ الی ۳۵ درجه سلسیوس خواهد بود و دمای فعلی مشهد نیز ۳۳ درجه است که امشب به ۲۱ درجه و فردا در گرمترین ساعات به ۳۵ درجه خواهد رسید.

 

 بیشترین وزش باد در ۲۴ ساعت گذشته از خواف با ۵۰ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است و طی ۲۴ ساعت گذشته کوه سرخ با کمینه دمای ۱۰ درجه بالای صفر خنک‌ترین شهر خراسان رضوی بوده است.

 

 همچنین سرخس با بیشینه دمای ۴۰ درجه گرمترین شهرستان‌ خراسان رضوی بوده و نوسانات دمای هوای مشهد در همین مدت بین ۲۰ و ۳۴ درجه بالای صفر بوده است.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا