پیش بینی روزانه

رگبار باران و رعد برق در بعضی استان‌ها از امروز تا شنبه | ۳ روز گرد و خاکی در بخش‌هایی از کشور | ورود توده گرد و خاک به کشور از شنبه

طی‌ ۵ روز آینده در برخی‌ مناطق‌ واقع‌ در دامنه‌ها و ارتفاعات‌ هرمزگان، جنوب‌ کرمان و جنوب‌ شرق‌ فارس‌ در ساعات‌ بعدازظهر و اوایل‌ شب‌ افزایش‌ ابر و رگبار پراکنده گاهی‌ رعد و برق‌ و وزش‌ باد شدید موقت‌ انتظار می‌رود. 

 

جمعه‌ در برخی‌ نقاط‌ واقع‌ در شمال غرب‌ رگبار پراکنده رخ‌ می‌دهد.

 

شنبه‌ در مناطقی‌ از شمال غرب‌ و برخی‌ نقاط‌ واقع‌ در غرب‌، غرب‌ سواحل‌ دریای خزر و ارتفاعات‌ البرز مرکزی، یکشنبه‌ علاوه بر مناطق‌ فوق‌ در برخی‌ مناطق‌ واقع‌ در خراسان شمالی‌ و ارتفاعات‌ البرز شرقی‌ و دوشنبه‌ در برخی‌ نقاط‌ واقع‌ در شمال غرب‌ و ارتفاعات‌ البرز مرکزی و شرقی‌ رگبار و رعد و برق‌ و وزش‌ باد شدید موقت‌ پیش‌بینی‌ می‌شود.

 

از امروز تا شنبه‌ در نوار شرقی‌ به ویژه منطقه‌ زابل‌ و یکشنبه‌ و دوشنبه‌ در بخش‌هایی‌ از مرکز و برخی‌مناطق‌ استان‌های واقع‌ در دامنه‌های جنوبی‌ البرز در بعضی‌ ساعات‌ افزایش‌ سرعت‌ وزش‌ باد با احتمال خیزش‌ گرد و خاک‌ پیش‌بینی‌ می‌شود.

 

همچنین‌، یکشنبه‌ و دوشنبه‌ در نوار شرقی‌ کشور به ویژه در منطقه‌ زابل‌ وزش‌ باد شدید و خیزش‌ گرد و خاک‌ و کاهش‌ کیفیت‌ هوا انتظار می‌رود.

 

طی‌ روز شنبه‌، با افزایش‌ سرعت‌ وزش‌ باد و تشکیل‌ توده گرد و خاک‌ روی کشور عراق‌، انتقال گرد و خاک‌ به‌ جنوب‌ غرب‌ و مناطق‌ مرزی غرب‌ کشور دور از انتظار نخواهد بود.

 

امروز خلیج‌ فارس‌ و دریای عمان به ویژه مناطق‌ شرقی‌ دریا و از جمعه‌ تا دوشنبه‌ شرق‌ دریای عمان مواج‌ خواهد بود

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا