پیش بینی روزانه

هواشناسی ایران / پیش‌بینی کاهش کیفیت هوا در نواحی جنوبی کشور

طی ۵ روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار پیش‌بینی شده است. روز جمعه برای مناطقی از شمال و شمال‌غرب احتمال بارش پراکنده وجود دارد.

 

همچنین در ۵ روز آینده در ارتفاعات جنوبی کشور از جمله ارتفاعات هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان در ساعت‌های بعدازظهر و اوایل شب با توجه به رشد ابرهای همرفتی، رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی شده است.

 

 

 طی ۵ روز آینده احتمال وزش باد شدید در شمال‌شرق، شرق و جنوب‌شرق و کاهش کیفیت هوا در نواحی جنوبی کشور وجود دارد . در این مدت آب‌های شرقی دریای عمان مواج و متلاطم است که فعالان دریایی و صیادان باید به این نکته توجه داشته باشند.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا