پیش بینی روزانه

وضعیت آب و هوا خراسان رضوی فردا پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه ۱۴۰۲

تغییر در شدت و سرعت وزش باد و رخداد گرد و غبار و گرد و خاک همچنان تا پایان هفته جاری پدیده جوی غالب در برخی نقاط استان است

 

همچنین طی این بازه زمانی در برخی ساعات به ویژه در نواحی شرقی و جنوب شرق استان خراسان رضوی گاهی توفان گرد و خاک پیش بینی شده است.

 

انتقال گرد و غبار به سایر نقاط خراسان رضوی از جمله نواحی مرکزی و شهر مشهد پیش‌بینی شده که کاهش کیفیت هوا و کاهش میدان دید را در پی خواهد داشت.

 

دمای هوا در استان خراسان رضوی تا آخر هفته تغییرات قابل ملاحظه‌ای نخواهد داشت.

 

 طی ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای مشهد بین ۲۲ تا ۳۶ درجه سلسیوس در نوسان بوده است افزود: بیشینه دمای هوای امروز مشهد بدون تغییر همان ۳۶ درجه و کمینه دمای هوای امشب مشهد نیز همان ۲۲ درجه سلسیوس خواهد بود.

 

 فریمان با کمینه دمای هوای ۱۶ درجه سلسیوس و شهرستان‌ سرخس با بیشینه دمای هوای ۴۱ درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرم‌ترین شهرهای خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.

 

 همچنین طی این بازه زمانی بیشترین شدت وزش باد در شهرستان‌ تایباد با ۵۴ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا