پیش بینی روزانه

ماندگاری گرد و غبار در مشهد تا پایان هفته | ۱۴۰۲/۵/۱۷

شاخص آلودگی تا بعدازظهر روند کاهشی دارد. از بعدازظهر و در طول شب این شاخص مقداری افزایش دارد.

 

فردا صبح نیز این وضعیت وجود دارد، از فردا بعدازظهر شاخص آلودگی شروع به کاهش می‌کند و احتمالا پس‌فردا شرایط اندکی بهتر خواهد بود.

 

گردوغبار تا پایان هفته با شدت و ضعف وجود دارد و پیش‌بینی ما این است که شرایط ناسالم فعلا در مشهد ماندگار است.

 

سالم یا ناسالم بودن هوا تنها به عوامل جوی بستگی ندارد، بلکه ترافیک، کارخانه‌ها و موارد دیگر نیز تاثیرگذار است. احتمالا چهارشنبه و پنجشنبه مشهد تحت تاثیر گردوغبار قرار خواهد گرفت که اگر لازم باشد هشدار می‌دهیم.

 

فعلا در دو، سه روز آینده بارندگی در استان نداریم، میانگین دما نیز در استان ثابت است. دمای هوای مشهد در روز ۳۶ درجه و در شب در خنک‌ترین ساعات ۲۳ درجه بوده و تقریبا بین ۳۵ و ۳۶ درجه یعنی در حد یک درجه در نوسان است.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا