پیش بینی روزانه

وزش باد همچنان پدیده غالب در خراسان رضوی است | ۱۴۸۲/۵/۱۶

وزش باد نیز همچنان پدیده غالب در خراسان رضوی است که این پدیده در مناطق بادخیز همراه با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا خواهد بود.

 

در شبانه روز گذشته در هفت ایستگاه هواشناسی استان، بارش باران به ثبت رسید که مشهد با ۶ و نیم میلیمتر، بیشترین میزان را داشته است.

 

 این میزان، میانگین بارش در ۹ نقطه جداگانه مشهد است که منطقه پنج با هفت و نیم میلیمتر بیشترین بارش منطقه‌ای در کلانشهر مشهد را داشته است.

 

پس از مشهد، شهرستان‌های قوچان، فریمان، درگز، گلمکان و چناران میزبان بیشترین بارندگی‌ها در خراسان رضوی بوده اند.

 

 با اشاره به این که به لحاظ دمایی، خراسان رضوی تا پایان هفته تغییر خاصی نخواهد داشت در شبانه روز گذشته، قوچان با ۱۶ و بردسکن با ۴۰ درجه سلسیوس به ترتیب خنک ترین و گرمترین شهرستان‌های استان بوده‌اند و طی همین مدت مشهد نوسانات دمایی ۲۴ تا ۳۶ درجه را به ثبت رسانده است.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا