پیش بینی روزانه

پیش بینی رگبار باران و رعد و برق در ۷ استان | ۳ روز طوفان گرد و خاک و باران در ۴ استان | خزر طوفانی می‌شود | ۱۴۰۲/۵/۱۲

امروز (پنجشنبه) در اکثر مناطق‌ کشور جو پایدار و آسمان صاف‌ بوده و در ارتفاعات‌ البرز مرکزی بارش‌پ راکنده رخ‌ می‌دهد.

 

جمعه‌ در شمال استان‌های آذربایجان غربی‌، آذربایجان شرقی‌، اردبیل‌، سواحل‌ دریای خزر و ارتفاعات‌ البرز رگبار پراکنده گاهی‌ رعد و برق‌ و وزش‌ باد شدید موقت‌ خواهد بود.

 

شنبه‌ در ارتفاعات‌ شمال استان‌های آذربایجان غربی‌، آذربایجان شرقی‌ و اردبیل‌ و ارتفاعات‌ مازندران، گلستان و خراسان شمالی‌ و یکشنبه‌ دامنه‌ و ارتفاعات‌ البرز مرکزی و شرقی‌ به ویژه در ساعات‌ بعدازظهر رشد ابر و بارش‌ پراکنده پیش‌بینی‌ می‌شود.

 

دوشنبه‌ در برخی‌ نقاط‌ شمال غرب‌ و استان‌های واقع‌ در دامنه‌ و ارتفاعات‌ البرز مرکزی و شرقی‌ رگبار پراکنده گاهی‌ همراه با رعد و برق‌ و وزش‌ باد شدید رخ‌ خواهد داد.

 

در ۳ روز آینده برخی‌ نقاط‌ هرمزگان، جنوب‌ استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و فارس‌ نیز در ساعات‌ بعدازظهر و اوایل‌ شب‌ رشد ابر گاهی‌ رگبار و رعد و برق‌ و وزش‌ باد شدید موقت‌ و در مناطق‌ مستعد گرد و خاک‌ پیش‌بینی‌ می‌شود.

 

طی‌ ۵ روز آینده در برخی‌ نقاط‌ شمال شرق‌، شرق(به‌ ویژه منطقه‌ زابل‌)، بخش‌هایی‌ از مرکز و دامنه‌های جنوبی‌ البرز در بعضی‌ ساعات‌ وزش‌ باد شدید گاهی‌ همراه با گرد و خاک‌ و کاهش‌ کیفیت‌ هوا خواهد بود.

 

روز جمعه‌ و شنبه‌ دریای خزر و ۵ روز آینده شرق‌ دریای عمان مواج‌ است.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا