پیش بینی روزانه

جوی آرام برای اغلب نقاط کشور | ۱۴۰۲/۵/۱۰

طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور جو پایدار و آسمان صاف خواهد بود. تنها در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در ارتفاعات البرز مرکزی برخی نقاط جنوب سیستان و بلوچستان جنوب کرمان، جنوب شرق فارس و هرمزگان رشد ابرهای همرفتی و رگبار پراکنده گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی میشود. 

 

از اواخر وقت روز پنج شنبه تا شنبه در برخی نقاط شمال غرب سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

 

سه شنبه و چهارشنبه در استانهای ساحلی خزر و اردبیل دما افزایشی بوده و در سایر مناطق کشور گرما تداوم می یابد. طی پنج روز آینده در شمال شرق شرق مناطقی از مرکز کشور و دامنه های جنوبی البرز در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود که در مناطق مستعد سبب خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا