پیش بینی روزانه

تهران از فردا گرم‌تر می‌شود | ۱۴۰۲/۵/۸

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای پیش‌بینی عددی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

 

بعد از ظهر امروز و فردا (۸ و۹ مرداد) در ساعات عصر و شب در بیشتر نواحی استان وزش باد متوسط تا نسبتا شدید و در نیمه‌جنوبی، گاهی وزش باد شدید در مناطق مستعد با خیزش گردوخاک و گاهی کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

 

در ساعت‌های بعد از ظهر امروز و پنجشنبه (۱۲ مرداد) در بخش‌های شمالی استان، افزایش ابر و در ارتفاعات گاهی رگبار باران با احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

 

امروز کاهش نسبی دما در بیشتر نواحی و از فردا تا چهارشنبه(۱۱ مرداد) افزایش تدریجی دما در سطح استان مورد انتظار است

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا