پیش بینی روزانه

پیش بینی روند افزایش دما در خراسان رضوی | ۱۴۰۲/۴/۲۹

دمای هوای استان که چند روزی خنک تر شده بود دوباره از فردا روند افزایشی به خود می‌گیرد.

 

 این افزایش دما نسبی خواهد بود و بیشتر مناطق خراسان رضوی را تحت تاثیر قرار می‌دهد و همچنین روند افزایشی دما تا اواسط هفته جاری ادامه خواهد داشت.

 

 همچنین در این مدت وزش باد، پدیده غالب در نواحی شرقی و جنوبی خراسان رضوی است که بروز خسارت و کاهش کیفیت هوا در مناطق باد خیز دور از انتظار نخواهد بود.

 

 در شبانه روز گذشته، فریمان با ۱۶ و بردسکن با ۳۹ درجه سلسیوس به ترتیب خنک ترین و گرم‌ترین شهرستان های استان بوده اند و در همین مدت کلانشهر مشهد نوسانات دمایی ۲۳ و ۳۲ درجه را به ثبت رسانده است.

 

با اشاره به دمای کنونی هوای مشهد یادآور شد: دمای کنونی کلانشهر مشهد ۲۹ درجه سلسیوس است که بنا بر تحلیل نقشه های هواشناسی دمای این کلانشهر امروز تا ۳۴ درجه افزایش می‌یابد.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا