پیش بینی روزانه

هشدار درباره خیزش گرد و خاک در ۹ استان و بارش باران ۲ روزه در نوار شمالی | ۱۴۰۲/۴/۲۳

طی امروز، از ورود سامانه بارشی به کشور و بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه آینده در نوار شمالی خبر داد.

 

 طی ۲۴ ساعت آینده بارش‌های پراکنده برای گلستان، مازندران، گیلان، ارتفاعات البرز مرکزی و فردا رگبار پراکنده و رعد و برق برای ارتفاعات البرز مرکزی، شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل پیش‌بینی شده است.

 

یکشنبه و دوشنبه با نفوذ جریانات خنک شمالی و عبور امواج تراز میانی در نوار شمالی کشور رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی روی می‌دهد و روز سه‌شنبه بارش در سواحل دریای خزر و شمال شرق ادامه دارد.

 

امروز در نیمه‌شرقی و جنوب غرب کشور و در برخی مناطق استان‌های قم، مرکزی، اصفهان و جنوب تهران در برخی ساعات وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود. یکشنبه و دوشنبه هفته آینده دریای خزر و طی ۵ روز آینده شرق دریای عمان مواج است.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا