پیش بینی روزانه

دمای مشهد امروز به ۴٠ تا ۴١ درجه خواهد رسید (٢٠ تیرماه ١۴٠٢)

در ۲۴ ساعت گذشته قوچان با دمای هوای ١۶ درجه و شهرستان سرخس با دمای هوای ۴٣ درجه به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین شهر‌های خراسان رضوی بوده‌اند. همچنین بیشترین شدت وزش باد در شهرستان مه‌ولات با سرعت ۴٧ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

 

وی با اشاره به اینکه طی همین مدت کلانشهر مشهد نوسانات دمایی ٣٨ و ٢٢ درجه را به ثبت رسانده است امروز دمای هوای این کلانشهر در گرم‌ترین ساعات به ۴٠ تا ۴١ درجه و در خنک‌ترین ساعات به ٢۴ درجه خواهد رسید. 

 

 براساس تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی امروز و فردا آسمان صاف، همراه با افزایش دما را در سطح استان خواهیم داشت.

 

 از فردا تا پایان هفته بر شدت و سرعت وزش باد افزوده خواهد شد و در اکثر نقاط استان شاهد وزش باد لحظه‌ای شدید همراه با گردو خاک، کاهش دید، کیفیت هوا و احتمال بروز خسارت خواهیم بود.

 

 شاخص کیفیت ٢۴ ساعت گذشته این کلانشهر با شاخص ٧٢ بوده و امروز مشهد با شاخص ١٠٠ در شرایط قابل قبول قرار دارد.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا