پیش بینی روزانه

ادامه وزش باد در خراسان رضوی | هفته آینده خراسان رضوی گرم خواهد شد (١۴ تیرماه ١۴٠٢)

در ۲۴ ساعت گذشته قوچان با دمای هوای ١۴ درجه و شهرستان داورزن با دمای هوای ۴٠ درجه به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین شهر‌های خراسان رضوی بوده‌اند. همچنین بیشترین شدت وزش باد در شهرستان بجستان با سرعت ۶١ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

 

 طی همین مدت کلانشهر مشهد نوسانات دمایی ٣٣ و ٢٠ درجه را به ثبت رسانده است امروز دمای هوای این کلانشهر در گرم‌ترین ساعات به ٣۴ درجه و در خنک‌ترین ساعات به ٢١ درجه خواهد رسید. 

 

 براساس تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی کماکان تا روز‌های پایانی هفته پدیده غالب جوی در سطح استان وزش باد شدید خواهد بود که در مناطقی از استان همراه با خیزش گردوخاک، کاهش دید، کیفیت هوا و در مناطق بادخیز با احتمال بروز خسارت است.

 

 همچنین تا پایان هفته در ساعات بعدازظهر به ویژه برای نیمه شمالی استان افزایش ابرناکی پیش‌بینی می‌شود. همچنین تا روز جمعه تغییرات دمایی قابل ملاحظه‌ای در سطح استان نخواهیم داشت و از شنبه هفته آینده روند افزایش دما آغاز خواهد شد.

 

 شاخص کیفیت ٢۴ ساعت گذشته این کلانشهر با شاخص ۶٧ بوده و امروز مشهد با شاخص ٧١ در شرایط قابل قبول قرار دارد.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا