پیش بینی روزانه

هشدار ناپایداری جوی در ۵ استان کشور | ۱۴۰۲/۴/۱۴

طی ۵ روز آینده در اکثر مناطق کشور جو آرامی حاکم است. امروز در ارتفاعات البرز مرکزی، برخی مناطق استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی رگبار پراکنده با احتمال رعدوبرق پیش‌بینی شده است.

 

فردا و روز جمعه در ارتفاعات البرز مرکزی در مازندران، تهران و البرز به‌ویژه در ساعات بعدازظهر افزایش ابر گاهی رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

 

از امروز تا جمعه در برخی مناطق واقع در شمال شرق، شرق، جنوب شرق و مرکز کشور شامل استان‌های مرکزی، قم، جنوب تهران، سمنان،‌ یزد، اصفهان، خراسان شمالی،‌ خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان وزش باد شدید و خیزش گردوخاک پیش‌بینی شده است.

 

طی ۵ روز آینده در نوار شرقی کشور وزش باد بسیار شدید همراه با خیزش گردوخاک،‌گاهی طوفان شن و گردوخاک باعث کاهش کیفیت هوا و شعاع دید می‌شود. امروز خلیج‌فارس، چهارشنبه تا جمعه شرق دریای عمان مواج و متلاطم است. همچنین از امروز تا جمعه دریای خزر مواج خواهد بود.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا