پیش بینی روزانه

رگبار پراکنده باران و رعد و برق در این استان‌ها/ روند افزایشی دمای هوا تا سه‌شنبه ۱۴۰۲/۴/۱۱

طی‌ آینده در استان‌های اردبیل‌، گیلان و غرب‌ مازندران ابرناکی‌ و بارش‌ پراکنده گاهی‌ رعد و برق‌ و وزش‌ باد پیش‌بینی‌ می‌شود.

 

دوشنبه‌ در استان‌های اردبیل‌، خراسان شمالی‌ و ارتفاعات‌ البرز مرکزی رگبار پراکنده رخ‌ خواهد داد.

 

روزهای سه‌شنبه‌ و چهارشنبه‌ رگبار و رعد و برق‌ و وزش‌ باد شدید در شمال آذربایجان غربی‌ و آذربایجان شرقی‌، اردبیل‌ و ارتفاعات‌ البرز مرکزی و شرقی‌ در استان‌های تهران و سمنان انتظار می‌رود.

 

از روز پنج‌شنبه‌ تا اواسط‌ هفته‌ آینده آسمان در غالب‌ نقاط‌ کشور صاف‌ خواهد بود.

 

طی‌ ۵ روز آینده در نوار شرقی‌ و غرب‌ و جنوب‌ غرب‌ کشور وزش‌ باد، گاهی‌ وزش‌ باد شدید و در مناطق‌ مستعد خیزش‌ گرد و خاک‌ پدیده غالب‌ است‌.

 

طی‌ ۲ روز آینده در جنوب‌ تهران، قم‌ و شمال و شرق‌ اصفهان نیز سرعت‌ وزش‌ باد افزایش‌ یافته‌ که‌ در برخی‌ از این‌ مناطق‌ با خیزش‌ گرد و خاک‌ همراه خواهد بود.

 

همچنین‌ روند افزایش‌ تدریجی‌ دما و ماندگاری هوای گرم در غالب‌ مناطق‌ کشور تا روز سه‌شنبه‌ ادامه‌ خواهد داشت‌.

 

در ۵ روز آینده شرق‌ دریای عمان و خلیج‌ فارس‌ و طی‌ روزهای شنبه‌ و یکشنبه‌ دریای خزر مواج‌ است‌.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا