اخبار هواشناسی

آسمان مازندران تا پایان هفته گرم می‌ماند | ۱۴۰۲/۴/۸

طی روز پنج‌شنبه کماکان جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم است و هوای گرمی را تجربه می‌کنیم.

 

البته در ساعات بعدازظهر به‌دلیل شرایط فصلی و جغرافیایی منطقه، انتظار داریم در ارتفاعات و کوهپایه‌های استان شاهد افزایش ابر باشیم.

 

 روز جمعه باتوجه به نزدیک شدن سامانه ناپایدار از شمال غرب کشور، احتمال دارد در مناطق غربی استان بارش‌های پراکنده اتفاق بیفتد‌.

 

 با بیان اینکه روز شنبه با تقویت جریانات شمالی شرایط برای ابرناکی آسمان مازندران مهیا می‌شود انتظار داریم بارندگی از سمت غرب استان همراه با روند کاهشی دما و وزش باد نسبتا شدید شروع شود.

 

 ارتفاعات استان ابری و مه‌آلود شده و کاهش دید را خواهیم داشت که می‌طلبد مردم و مسافران نکات ایمنی را مدنظر داشته باشند‌.

 

بارندگی‌ها تا روز یک‌شنبه در آسمان مازندران ادامه دارد که برخی مناطق می‌تواند شدید باشد اواخر روز یک‌شنبه این سامانه از آسمان مازندران خارج می‌شود و روز دوشنبه جو پایداری در استان حاکم خواهد شد.

 

 دریای مازندران طی ۲۴ ساعت آینده به‌صورت موج کوتاه پیش‌بینی می‌شود.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا