پیش بینی روزانه

هوای گرم تا شنبه هفته آینده در خراسان رضوی ماندگار خواهد بود | ۱۴۰۲/۴/۷

تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی تا اوایل هفته پیش رو افزایش سرعت وزش باد پدیده جوی غالب خواهد بود که گاهی وزش باد شدید موقتی همراه با گردوخاک و کاهش کیفیت هوا و در نواحی بادخیز و مستعد با احتمال بروز خسارت پیش بینی می‌شود.

 

 طی این مدت در نیمه شمالی استان به طور متناوب افزایش ابرناکی رخ خواهد داد. هوای گرم با شدت و ضعف تا شنبه هفته آینده در استان ماندگار خواهد بود.

 

 وضعیت جوی و کیفیت هوای شهرستان مشهد مقدس طی فردا پنجشنبه را صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد در ساعات بعدازظهر وزش باد به نسبت شدید پیش بینی کرد.

 

 طی ۲۴ ساعت گذشته قوچان با کمینه دمای ۱۵ درجه سلسیوس خنک‌ترین و سرخس با بیشینه دمای ۴۱ درجه سلسیوس گرم‌ترین شهرستان‌های استان خراسان رضوی بوده‌اند. طی این مدت نوسانات دمایی در شهر مقدس مشهد بین ۲۱ و ۳۶ درجه سلسیوس گزارش شده است. بیشترین سرعت وزش باد از سبزوار با سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا