پیش بینی روزانه

هواشناسی امروز ۷ تیر ۱۴۰۲ | رگبار باران در این استانها در پنج روز آینده

امروز در ارتفاعات شمال و شرق هرمزگان، جنوب کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات البرز مرکزی به ویژه در ساعات بعدازظهر رشد ابرهای همرفتی سبب رگبار پراکنده، رگبار و رعدوبرق خواهد شد.

 

با بیان اینکه فردا (روز پنجشنبه) و جمعه در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار پیش‌بینی شده است، از افزایش ابر، بارش پراکنده در شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی طی روزهای آینده خبر داد و افزود: شنبه در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل، ارتفاعات البرز، شمال آذربایجان‌های شرقی و غربی، افزایش ابر، بارش باران و گاهی رعدوبرق پیش بینی شده است.

 

روز یکشنبه آینده نیز در سواحل دریای خزر، بارش‌ها تداوم دارد، طی پنج روز آینده در نواحی شرق کشور به ویژه زابل، شمال‌شرق و مرکز وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که سبب طوفان گردوخاک خواهد شد؛ همچنین از روز جمعه تا شنبه نیز در نوار غربی و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز، شرایط باد و گردوخاک تداوم دارد.

 

تهران طی پنج روز آینده آسمان صاف و آفتابی خواهد داشت که گاهی وزش باد رخ می‌دهد و بیشینه دمای پایتخت طی ۳ روز ۳۸ درجه است و کمینه دما به ۲۶ درجه بالای صفر می‌رسد.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا