پیش بینی روزانه

پیش بینی هواشناسی، رگبار باران و رعد و برق فقط در این استان‌ها | دریای خزر هنوز مواج است | ۱۴۰۲/۴/۴

امروز در استان‌های مازندران و گلستان، در ارتفاعات‌ البرز مرکزی و شرقی‌، همچنین‌ در دامنه‌های البرز جنوبی‌ واقع‌ در استان‌های البرز و تهران و سمنان افزایش‌ ابر، رگبار و رعد و برق‌ و وزش‌ باد شدید موقتی‌ رخ‌ می‌دهد.

 

طی‌ ۳ روز آینده در ارتفاعات‌ جنوب‌ کرمان، شرق‌ هرمزگان و جنوب‌ سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق‌ و وزش‌ باد شدید انتظار می‌رود.

 

در ۳ روز آینده در شمال شرق‌، شرق‌، جنوب‌ شرق‌، مرکز، دامنه‌های جنوبی‌ البرز مرکزی و در غرب‌، به ویژه مناطق‌ مرزی ایلام و کرمانشاه و در جنوب‌ غرب‌ کشور وزش‌ باد شدید در برخی‌ مناطق‌ همراه با گرد و خاک‌ پیش‌بینی‌ می‌شود.

 

طی‌ ۵ روز آینده در نوار شرقی‌ کشور به‌ ویژه منطقه‌ زابل‌ وزش‌ باد بسیار شدید باعث‌ خیزش‌ گرد و خاک‌ و کاهش‌ کیفیت‌ هوا می‌شود.

 

خلیج‌ فارس‌ و تنگه‌ هرمز در ۳ روز آینده و دوشنبه‌ تا چهارشنبه‌ دریای عمان مواجند.

 

دریای خزر طی‌ ۲ روز آینده مواج‌ است‌.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا