پیش بینی روزانه

گرمای هوا در خراسان رضوی به ۴۳ درجه رسید (۲ تیر ۱۴۰۲)

خنک‌ترین دمای هوا نیز طی شبانه روز گذشته در شهرستان قوچان با ۱۶ درجه بالای صفر بود و دمای هوای مشهد بین ۲۲ تا ۳۴ درجه در نوسان بوده است و گرمای هوا تا چند روز آینده در استان ماندگار است.

 

بیشترین سرعت وزش باد در شبانه روز گذشته مربوط به شهرستان‌های سبزوار و تایباد با ۶۱ کیلومتر در ساعت بوده است و تا روز یکشنبه هفته آینده در مناطق مستعد خراسان رضوی شاهد وزش باد، گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا خواهیم بود که احتمال بروز خسارت ناشی از این باد نیز وجود دارد.

 

از بعد از ظهر امروز شاهد افزایش ابر در آسمان نقاط مختلف استان خراسان رضوی خواهیم بود و برای روز یکشنبه هفته آینده کاهش نسبی دمای هوا در شمال غرب استان همراه با رگبار پراکنده باران و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

آرمان ابراهیمی

آرمان ابراهیمی در رشته دیپلم تجربی خرداد ۱۴۰۲ به سایت هواشناسی مشهد و استان پیوست او درباره خود می گوید: متولد بهمن ۱۳۸۲ و زاده شیراز هستم و در ریاضی مقام المپیاد دارم. علاقه شدید من به آب و هوا الخصوص بهمنی بودن من این شوق را در من بیشتر کرده  و یکی از اولویت هام فعالیت در زمینه هواشناسی هست و تا اخرین لحظه این علاقه خود را ادامه داده تا در این زمینه پیشرفت و نتیجه خوبی بگیرم  و خدمتی به جامعه ایران و ایرانی کرده باشم. در حال حاظر در اکوسیستم هواشناسی مشهد و استان مشغول خدمت هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا